Рослинне м’ясо (вегетаріанське м’ясо) – продукт, що виготовляється з рослинних інгредієнтів. Це може бути горох, соя, гриби, пшениця та інші рослинні білки.

Таке м’ясо повністю виключає використання тваринних продуктів у його виробництві. Візуально рослинне м’ясо нагадує тваринне м’ясо, проте воно не містить холестерину, паразитів, антибіотиків чи гормонів. За рахунок низького вмісту жирів рослинне м'ясо містить менше калорій, ніж тваринне.

Згідно з останніми даними у світі близько 8% населення не споживають м'яса. За останні 5 років в Америці попит на рослинне м’ясо виріс на 257%. 66% американців стверджують, що почуваються краще виключивши з раціону червоне м'ясо, а 31% американців практикують дні без м'яса через турботу про своє здоров'я.

Рослинне харчування набуває все більшої популярності не тільки у світі, а і в Україні. Купити рослинне м’ясо в Україні стало простіше та доступніше. Через інтерес аудиторії до такого м’яса у асортименті страв ЇDLO з’явились страви з рослинним м’ясом, а саме "Картопля з веганськими сосисками" та "Марокканський кус-кус з веганським кебабом".

В складі "Картоплі з веганськими сосисками" - рослинні сосиски без глютену на гороховому білку. Сосиски мають текстуру "рубленого мʼяса", і його колір та смак максимально схожий на баварські сосиски. Як завжди без барвників та шкідливих добавок!

"Марокканський кус-кус з веганським кебабом" - це рослинний кебаб на основі соєвого та горохового білку. Зі спецій: цибуля, базилік, куркума, майоран, часник та коріандр. Аромат манить Сходом… І щоб посмакувати цими стравами їх достатньо лише залити окропом. Мінімум зусиль – максимму смаку.

Вам обов'язково треба їх спробувати! Замовити можна у нас на сайті або придбати у будь-якому туристичному магазині. Незабаром у нас з’явиться ще більше страв з рослинним м’ясом.

Наші страви з рослинним м'ясом відзначило журі ISPO 2023, головної відзнаки в індустрії туристичного спорядження! Міжнародна спільнота крім високих смакових якостей страви відзначила ще те, що ЇDLO працює з повністю натуральними продуктами, без барвників та консервантів. Разом з ЇDLO цю винагороду у 2023 році здобули такі бренди як: The North Face, Mammut, Patagonia, Adidas, Helly Hansen, Oakley, Jack Wolfskin.

ІSPO – найбільша щорічна міжнародна виставка outdoor-брендів у Мюнхені. На цій виставці понад понад 1600 експонатів! Світові виробники одягу, взуття та спорядження презентують свої найбільш інноваційні, технологічні та подекуди революційні досягнення та новинки.