ЇDLO підтримає «Всеукраїнські зимові екстремальні туристичні змагання Стежками Героїв «Доброволець-2018», що відбудуться на Волині 24-25 лютого 2018 року вже восьмий раз. Організатором виступає громадська організація «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс».

«Доброволець» - некомерційні змагання з туризму, які проводяться з метою вшанування геройського чину всіх борців за незалежність Української держави, вшанування пам’яті загиблих бійців 35 сотні Самооборони Майдану «Волинська січ», популяризації серед молоді здорового способу життя та спорту та підвищення майстерності мандрівників.

Змаг проходить з урахуванням «Правил проведення пригодницьких перегонів в Україні». Участь у змаганнях беруть як професійні туристи, так і початківці, які представляють географічно більшість регіонів України. Зманання командні (2-5 осіб). Щороку кількість команд зростає, у 2017 році було зареєстровано близько 200 учасників. За 24 години команди повинні  подолати один із запропонованих маршрутів різних рівнів складності - 20, 40 чи 80 км.  Змаг проводиться за рахунок вступних внесків учасників та спонсорської допомоги. Положення про змагання, карта району на реєстрація вже доступні на офіційному сайті.