Впевнені, ти вже знайомий 7 принципами Leave No Trace - Не Залишай Слідів , що було адаптовано нами до українських реалій та запропоновано туристичній спільноті. Але декларувати і дотримуватись мало - треба робити. Тож ми, як компанія, що першою в Україні почала виробляти туристичне харчування і фактично створила цей ринок, вбачаємо перед собою соціальну відповідальність щодо активних зусиль, спрямованих на покращення ситуації зі сміттям на природі. І попри числені еко-походи, чищення стежок та підтримку еко-ініціатив ми хочемо запропонувати дещо нове.

 

Ми започатковуємо еко-прогаму Leave No Trace, завдяки якій ти можеш обміняти 10 використаних дойпак-упаковок від їжі, що залишилися в тебе після походу, на 1 повну пачку ЇDLO на твій вибір. Ба більше - ти можеш обміняти не тільки упаковки від страв ЇDLO, але і будь яких інших виробників. Єдина умова - це мають бути металізовані дойпак-упаковки від сушених або сублімованих туристичних страв. Тож тепер ти маєш більше стимулів збирати з собою упаковки, що були кинуті іншими горе-туристами.

 

 

Скористатися акцією можна буде у будь якому туристичному магазині, де на дверях ти побачиш стікер із нашим кумедним ведмедем (так-так, це не йеті і не їжак ;), що викидає використану пачку в смітник. Повний перелік магазинів-партнерів ми будемо публікувати тут, а також додатково анонсувати в соц.мережах. 

 

Аби отримати винагороду, тобі потрібно звернутись до продавця, віддати йому 10 пустих дойпаків, зробити фото з ними та обраною призовою пачкою ЇDLO в магазині та розмістити це фото з хеш-тегами #їdlo_food, #leavenotrace, #магазин-партнер у соціальних мережах facebook та instagram. Термін дії акції - до 31/12/2024 р.

 

Магазини-партнери акції "Не залишай слідів":

 

Хайлендер: Львів, вул. Героїв УПА, 77

ПроТрек: Кропивницький, вул. Шевченка 3а

Бізон: Київ, вул. Ахматової, 46а

Бізон: Київ, пр-т Перемоги, 18

Команда Екс: Київ, вул. Михайлівська, 15

Команда Екс: Київ, пр-т Перемоги, 9

Горгани: Київ, вул. Мишуги, 11б

Горгани: Київ, вул. Антоновича, 14

Горгани: Вінниця, вул. Келецька 78-В 

Горгани: Львів, вул. Антоновича, 14 

Горгани: Львів, вул. В.Великого, 1

Горгани: Івано-Франківськ, вул. Гаркуші 35

Горгани: Тернопіль, вул. Богдана Хмельницького, 12

Горгани: Чернівці, вул. Небесної сотні, 23

Горгани: Рівне, вул. Княгині Ольги, 4

Горгани: Житомир, вул. Театральна, 9

Горгани Одеса вул. Розумовська 31

"Сходження", Дніпро, вул. Січових Стрільців, 8-а

"Колекція пригод", Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 62 

"Колекція пригод", Київ, вул. Костянтинівська 71, метро "Тараса Шевченка", ТЦ "Шоколад" 

"Колекція пригод", м. Запоріжжя, проспект Соборний, 137