Впевнені, ти вже знайомий 7 принципами Leave No Trace - Не Залишай Слідів , що було адаптовано нами до українських реалій та запропоновано туристичній спільноті. Але декларувати і дотримуватись мало - треба робити. Тож ми, як компанія, що першою в Україні почала виробляти туристичне харчування і фактично створила цей ринок, вбачаємо перед собою соціальну відповідальність щодо активних зусиль, спрямованих на покращення ситуації зі сміттям на природі. І попри числені еко-походи, чищення стежок та підтримку еко-ініціатив ми хочемо запропонувати дещо нове.

Ми започатковуємо еко-прогаму Leave No Trace, завдяки якій ти можеш обміняти 10 використаних дойпак-упаковок від їжі, що залишилися в тебе після походу, на 1 повну пачку ЇDLO на твій вибір. Ба більше - ти можеш обміняти не тільки упаковки від страв ЇDLO, але і будь яких інших виробників. Єдина умова - це мають бути металізовані дойпак-упаковки від сушених або сублімованих туристичних страв. Тож тепер ти маєш більше стимулів збирати з собою упаковки, що були кинуті іншими горе-туристами.Скористатися акцією можна буде у будь якому туристичному магазині, де на дверях ти побачиш стікер із нашим кумедним ведмедем (так-так, це не йеті і не їжак ;), що викидає використану пачку в смітник. Повний перелік магазинів-партнерів ми будемо публікувати тут, а також додатково анонсувати в соц.мережах. 

Аби отримати винагороду, тобі потрібно звернутись до продавця, віддати йому 10 пустих дойпаків, зробити фото з ними та обраною призовою пачкою ЇDLO в магазині та розмістити це фото з хеш-тегами #їdlo, #leavenotrace, #магазин-партнер у соціальних мережах facebook та instagram. Термін дії акції - до 31/12/2020 р.