0
КОШИК

Супи

Перефразовуючи знамениту кіноцитату, похід походом, а обід за розкладом. І  чи не найбажаніший його компонент – перша страва. А якщо обрати готові супи швидкого приготування виробництва компанії ЇDLO, то обід буде ще й по-ресторанному смачним і по-домашньому поживним.

Як виробляються супи ЇDLO?

Фахівці компанії ЇDLO розробили надзвичайно зручну технологію виготовлення  перших страв. Для цього свіжі овочі та їх суміші попередньо готуються та піддаються сублімації або інфрачервоній сушці. Після такої обробки вони розфасовуються в спеціальні пакети. Технології приготування та зневоднення в купі з сучасними пакувальними матеріалами дозволяють максимально зберегти поживні речовини, вітаміни та мікроелементи без використання консервантів протягом щонайменше 2х років. Багатошарові термостійкі пакети, в які розфасовується страва, без проблем витримують транспортування в умовах походу чи переїзду. Мають зручні насічки для відкривання та лінійку для дозування води.

 Найбільший попит серед мандрівників мають такі перші страви від компанії ЇDLO:

 • Суп гороховий зі свининою;
 • Суп Харчо швидкого приготування;
 • Борщ з яловичиною та квасолею;
 • Суп-пюре з грибами.

Як готуються страви бренду ЇDLO?

Щоб приготувати суп чи борщ, до упаковки ЇDLO слід долити окроп в об’ємі, вказаному в інструкції, все старанно перемішати й щільно закрити герметичну застібку. Всього 10 хвилин буде достатньо, щоб інгредієнти страви ввібрали воду й поєднали свої смаки. Внаслідок такого короткочасного настоювання в герметичній упаковці овочі, м'ясо, крупи й спеції будуть сприйматись як щойно зварена домашня страва. Для зручності кожен пакунок оснащений широким денцем, що забезпечує його стійкість, поки смачні сухі супи пюре чи борщі запарюються та споживаються.

Що входить до складу супу?

До пакету з супом чи борщем вкладені традиційні інгредієнти в таких пропорціях, які дозволяють отримати найкращий смак, насиченість та аромат страви. Вся сировина свіжа і натуральна, без консервантів. Сублімація готових страв чи їх компонентів дозволяє якнайкраще зберегти всі корисні властивості. Смак страви після відновлення водою складно відрізнити від щойно приготовленої вдома

Як замовити продукцію компанії?

Якщо ви збираєтеся в подорож, то в нагоді стануть наші страви. Купити в Україні будь-яку з таких перших страв дуже вигідно в інтернет-магазині ЇDLO. Переконатись у якості цих товарів можна, ознайомившись із відгуками постійних покупців на сайті компанії. Замовити будь-яку страву, будь то сніданок, страви без м'яса чи повне меню на весь маршрут  через каталог інтернет-магазину. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, щоб задовольнити їх потребу в смачній та поживній їжі, яка швидко готується. 

 • Борщ пісний з квасолею – сублімати від ЇDLO
  Сублімат

  Складається тільки
  з сублімованих
  інгредієнтів

 • Борщ з індичкою і квасолею – сублімати від ЇDLO
  Новинка
  Сублімат

  Складається тільки
  з сублімованих
  інгредієнтів

 • Суп гороховий з індичкою – сублімати від ЇDLO
  Новинка
  Сублімат+Сушка

  Складається з
  сублімованих та сушених 
  інгредієнтів

 • Крем-суп томатний з креветками – сублімати від ЇDLO
  Сублімат+Сушка

  Складається з
  сублімованих та сушених 
  інгредієнтів

 • Крем-суп з грибами – сублімати від ЇDLO
  Новинка
  Сублімат+Сушка

  Складається з
  сублімованих та сушених 
  інгредієнтів

  Артикул: 026
  130 грн
 • Гаспачо з индичкою – сублімати від ЇDLO
  Новинка
  Сублімат+Сушка

  Складається з
  сублімованих та сушених 
  інгредієнтів

  Артикул: 0441
  130 грн
 • Харчо грузинське з індичкою – сублімати від ЇDLO
  Новинка
  Сублімат

  Складається тільки
  з сублімованих
  інгредієнтів

Вгору