0
КОШИК

Натуральні енергетичні батончики OMNOM

Батончики є чудовим джерелом енергії, саме тому їх часто беруть як перекус в походи та при підвищеній фізичній активності. Їх зручно їсти навіть не зупиняючись. Вони додають сил та енергії перед ще одним ривком, перед останніми 500 метрами до вершини, перед ще чимось, що буде ось-ось, і про що вам бреше гід усю дорогу. А як батончик смакує до чаю чи кави на привалі з виглядом на Чорногору…

Батончики від Їдла складається тільки зі 100%-натуральних інгредієнтів. Вони не містять меленої вівсянки чи повітряного рису для здешевлення та збільшення об’єму. Тільки добірні сухофрукти, ягоди та горіхи.

Натуральні енергетичні батончики OMNOM розроблені мандрівниками для мандрівників, і не розкришується під час транспортування. Пам’ятаєте вигляд снікерса, який пережив важку долю у вашому туристичному рюкзак, і виглядає вже так, ніби його наш ведмідь зригнув? Або коли ти ламаєш зуби намагаючись вкусити той snickers зимою в горах? Це все не про OMNOM!

Компактний розмір та вага батончиків є причиною того, чому це популярний перекус. Лише 50 грам ваги батончика, а щастя повні штани! OMNOM батончики дають сталий заряд енергії без піків та падінь.

12 різноманітних і нетипових смаків OMNOM тебе здивують. Бери з собою батончики OMNOM у похід в гори, як перекус під час катання на велосипеді, лижах чи сноуборді, у подорож за кермом та просто так, адже ти собі можеш це дозволити.

Вгору