0
КОШИК

Натуральні унергетичні батончики OMNOM

У швидкоплинному світі, в якому ми перебуваємо щодня, енергетичні батончики стали найкращою опцією перекусу для багатьох. Ці снеки є чудовим джерелом енергії, саме тому їх часто беруть як перекус в походи та при підвищеній фізичній активності. Їх зручно їсти навіть не зупиняючись.

ЇDLO це бренд, який виробляє продукти здорового харчування для мандрівників, такі як енергетичні батончики OMNOM. Вони додають сил та енергії перед ще одним ривком, перед останніми 500 метрами до вершини, перед ще чимось, що буде ось-ось, і про що вам бреше гід усю дорогу. А як батончик смакує до чаю чи кави на привалі з виглядом на Чорногору…

Батончики енергетичні - для чого потрібні?

Купити енергетичні батончики OMNOM — це забезпечити собі закуски, наповнені балансом макроелементів, насамперед білків, вуглеводів і жирів. Вони служать різним цілям, задовольняючи різноманітний спосіб життя та потреби в харчуванні. Це не просто закуски, а функціональні інструменти:

 1. Споживання енергетичного снеку перед тренуванням може забезпечити швидкий заряд енергії та підтримку функції м’язів під час інтенсивних тренувань.
 2. Коли часу обмаль, вони служать зручною заміною їжі, гарантуючи, що ви залишатиметеся бадьорими та зосередженими навіть під час напруженого графіка.
 3. Незалежно від того, подорожуєте ви, на роботі чи в перервах між заняттями, батончики енергетичні пропонують зручний і поживний варіант перекусу, щоб приборкати голод і запобігти вибору нездорової їжі.Вони можуть бути частиною збалансованої дієти, особливо, якщо ви обираєте горіхи, сухофрукти та багаті на клітковину інгредієнти.

Не забувайте, що це може бути просто як нагорода для самого себе, адже обираючи якісний снек, ви дбаєте як про задоволення, так і про користь.

Вівсяні вироби

Ми справді звикли бачити батончик як снек з вівсяних пластівців, що може містити в собі кілька фруктів. І на це є кілька причин, оскільки вівсянка й справді є дешевим та ситним інгредієнтом багатим на складні вуглеводи, що теж дає споживачам потрібну енергію. Та все ж, вівсяні енергетичні снеки не є найкращим варіантом. Чому?

 • Вівсянка має виражений смак, який може перебивати будь-яку згадку інших інгредієнтів у цьому виробі. Через це жування вівсянки стає нудним та не дуже приємним.
 • Хоча вівсянка містить вуглеводи, їх вміст може бути меншим порівняно з іншими інгредієнтами, такими як сушені фрукти або мед, що може призвести до меншого припливу енергії.
 • Вівсянка, хоч і містить корисні речовини, є менш поживною порівняно з іншими інгредієнтами, такими як горіхи, які містять більше білка та здорових жирів.

Тому дуже важливо обрати для себе більш насичену на корисні елементи альтернативу.

Якими мають бути натуральні батончики?

Сьогодні якість та поживність стають ключовими критеріями для споживачів, особливо коли мова йде про здорове харчування. Не потрібно йти на компроміс, коли ти можеш отримати корисне і смачне одночасно. Для максимальної користі обирайте товарза наступними критеріями:

 • Натуральні батончики мають містити високоякісні інгредієнти, такі як горіхи, насіння, сухофрукти та натуральні білки. Уникайте опцій з великою кількістю доданих цукрів, штучних барвників та консервантів.
 • Він повинен містити оптимальне співвідношення білків, вуглеводів та здорових жирів для забезпечення енергії та насичення.
 • Енергетичний батончик має бути багатим на вітаміни, мінерали та інші корисні поживні речовини, які допомагають підтримувати оптимальний рівень енергії та функціонування організму.
 • Не забувайте про приємний смак і текстуру, щоб задовольнити ваші смакові потреби та забезпечити задоволення від споживання. Обирайте різноманітні смаки та варіації, щоб знайти найкращий для себе.
 • Пакування має бути надійним, аби не розчавити продукт.

Батончик енергетичний від ЇDLO складається тільки зі 100%-натуральних інгредієнтів. Вони не містять меленої вівсянки чи повітряного рису для здешевлення та збільшення об’єму. Тільки добірні сухофрукти, ягоди та горіхи. Такі основні компоненти якісного сублімованого батончика та інших снеків від ЇDLO включають значну кількість білка для відновлення та росту м’язів, складні вуглеводи для підтримки рівня енергії та здорові жири для сприяння ситості. Крім того, вміст клітковини необхідний для здоров’я травлення та тривалого вивільнення енергії.

Які енергетичні батончики купити?

Натуральні енергетичні та протеінові батончики OMNOM розроблені мандрівниками для мандрівників, і не розкришуються під час транспортування. Пам’ятаєте вигляд снікерса, який пережив важку долю у вашому туристичному рюкзаку, і виглядає вже так, ніби його наш ведмідь зригнув? Або коли ти ламаєш зуби намагаючись вкусити той снікерс зимою в горах? Це все не про OMNOM!

Компактний розмір та вага батончиків є причиною того, чому це популярний перекус. Лише 50 грам ваги, а щастя повні штани! OMNOM батончики дають сталий заряд енергії без піків та падінь.

Не впевнені, які енергетичні батончики купити? 12 різноманітних і нетипових смаків OMNOM вас здивують. Обирайте смаки під будь-який настрій та вподобання: від неспішного какао та солоної карамелі до зарядженого еспресо та кльового щербету! Можливо, хочете спробувати кавовий? Або порадувати себе чимось геть незвичним, як-от конопляний смак, чи освіжаюча м’ята? 

ЇDLO пропонує продукцію з хорошим співвідношенням ціни та якості, адже бренд залучає високоякісні інгредієнти для виробництва своїх сублімованих продуктів. Бери з собою батончики OMNOM у похід в гори, як перекус під час катання на велосипеді, лижах чи сноуборді, у подорож за кермом та просто так, адже ти собі можеш це дозволити.

Вгору