0
КОШИК

Їжа з м'ясом

Інновація у приготуванні м’ясних страв

Відомо, що приготування м’ясних страв займає найбільше часу та вмінь. Тут і замочити треба у смачному соусі, і вогонь регулювати, і слідкувати, щоб м’ясо виглядало привабливим ззовні та було готовим всередині. І який би спосіб приготування Ви не обрали, у всьому будуть свої нюанси, інша справа – готові страви з м’ясом. Це величезна економія часу.

По-перше, Вам не потрібно ходити по супермаркетам в пошуку найсвіжішої яловичини чи свинини, і засмучуватися, що придбали не найкраще. По-друге, ніяких пошуків рецептів «як приготувати м’ясо швидко, смачно і просто», котрі можуть і не вдатися. По-третє, страви з м’ясом готові не вимагають кулінарних навичок, і ситуацій, коли зверху пригоріло, а всередині ще сире, не виникне. А ще не потрібно перемивати купу посуду, який Ви використовували для маринування та приготування м’яса. І нарешті, готові страви з м’ясом мають невелику ціну, і обійдуться Вам дешевше, ніж їх аналог навіть у демократичному кафе.

Інновація полягає в тому, що свіжоприготовлені продукти методом сучасної обробки перетворюються у сухі суміші, котрі поміщають у герметичну упаковку. Використовуються лише натуральні свіжі інгредієнти, ніяких консервантів та шкідливих домішків. Усе максимально корисне, природнє та поживне для Вашого організму у найзручнішому форматі.

Як куштувати м’ясні страви, коли часу обмаль

Ні для кого не секрет, що правильне харчування – це запорука здоров’я та гарного самопочуття. На жаль, сучасний ритм життя у великих містах майже не залишає часу на те, щоб поїсти щось гаряче та поживне. Більшість з нас кожного дня обіцяють собі, що від завтра почнуть харчуватися повноцінно, будуть звечора готувати їжу на наступний день, щоб брати її з собою. Та потім з’являються нові клопоти, або непередбачувані обставини, чи просто на вечір Ви такі втомлені та обезсилені, що до плити руки не доходять. Або ж термінове відрядження, дорога в інше місто не залишає можливостей нормально поїсти.

Сухі готові страви з м’ясом Ви можете брати з собою будь-куди: на роботу, навчання, в дорогу, бо для їх приготування необхідний лише окріп. Тобто ситуації, коли Ви не встигли приготувати обід заздалегідь, та не маєте часу або бажання їсти в закладах громадського харчування, більше не завадять Вашому збалансованому та повноцінному обіду. Тепер ніяких виправдань за бургери та шоколадні батончики, якими Ви раніше харчувалися за браком часу. Відтепер Ваші улюблені свіжі страви завжди з Вами.

Ще з дитинства всі пам’ятають запашний аромат картопляного пюре зі смаженою свининою чи яловичиною. І скільки б вишуканих страв Ви не спробували, все одно такий простий обід залишається смачним та поживним. Або класичні макарони по-флотськи, які асоціюються з відпочинком на природі, походом в ліс та душевними вечорами біля багаття. Досить мріяти про такі повноцінні обіди, краще купити готові страви з м’ясом та насолоджуватися улюбленою їжею у сучасному зручному форматі.

 • Гречка з індичкою – сублімати від ЇDLO
  Новинка
  Сублімат+Сушка

  Складається з
  сублімованих та сушених 
  інгредієнтів

  Артикул: 0091
  145 грн
 • Картопля з курячим філе – сублімати від ЇDLO
  Сублімат+Сушка

  Складається з
  сублімованих та сушених 
  інгредієнтів

 • Кус-кус марокканський з індичкою – сублімати від ЇDLO
  Новинка
  Сублімат+Сушка

  Складається з
  сублімованих та сушених 
  інгредієнтів

 • Макарони по-флотськи – сублімати від ЇDLO
  Сублімат

  Складається тільки
  з сублімованих
  інгредієнтів

 • Полента з індичкою – сублімати від ЇDLO
  Новинка
  Сублімат+Сушка

  Складається з
  сублімованих та сушених 
  інгредієнтів

  Артикул: 0421
  130 грн
 • Фузіллі з курячим філе ЇDLO – сублімати від ЇDLO
  Сублімат

  Складається тільки
  з сублімованих
  інгредієнтів

Вгору