Поговоримо про додатки, які ви використовуєте для моніторингу погоди у горах? Серед найпопулярніших можемо назвати:

 

Windy — чеський додаток, що надає послуги інтерактивного прогнозу погоди по всьому світу. Портал був заснований Іво Лукачовичем у листопаді 2014 року.

“Цьому швидкому, інтуїтивно зрозумілому, докладному і найточнішому додатку погоди довіряють професійні пілоти, парапланеристи, парашутисти, кайтери, серфери, яхтсмени, рибалки, дослідники штормів і фанати погоди, ба навіть уряди, армійські штаби і рятувальні команди, — стверджують розробники у описі свого додатку.

 

YR.nо

Простий у користуванні з інтуїтивним меню норвезький додаток. Проте Доступний тільки англійською мовою. YR показує погоду не тільки для міст і гірських хребтів, але і для окремих вершин.

Додаток є безкоштовний.

 

Meteoblue

Швейцарський додаток володіє інформацією про понад 6 мільйонів місцевостей. Додаток інформує про температуру повітря, швидкість вітру та опади, а також показує “вірогідність” прогнозу погоду. Аплікація дозволяє перевірити шари хмар, що дозволяє більш точно прогнозувати ймовірність опадів.

 

Monitor Burz

Мобільний застосунок від польських розробників, що дозволяє слідкувати за грозами чи бурями у Центрально-Східній Європі. Додаток показує розряди блискавок та їх переміщення безпосередньо на картах. Інтерфейс лише польською мовою.

 

FlowX

Дозволяє порівнювати прогнози із різних джерел даних. Мандрівники зазначають, що програма дуже зручна, тому що там є офлайн-режим, і він працює навіть якщо сигнал інтернету дуже слабкий.

 

Погода & Радар

Німецький розробник у своєму функціоналі пропонує:

  • Термінові попередження про бурі та грози для регіонів Європи.

  • Інформація про лижний спорт

  • Висота снігового покриву для гірськолижних курортів Європи.

 

Завжди моніторте погоду перед походом,і якщо є сумніви, краще залишіться вдома!