0
Мій кошик

Аксесуари

Наша компанія спрямовує свої зусилля в пошуку оригінальних інновацій не лише на розробку страв, а й на виготовлення функціональних супутніх товарів та ефективних пристосувань. Тому клієнти бренду високо цінують можливість купити аксесуари ЇDLO для зручності приготування, транспортування та споживання їжі в умовах подорожі.

Унікальні аксесуари від компанії ЇDLO

Найбільш запитувані пристосування в умовах довготривалої подорожі – рукавиця для тримання гарячих страв і спеціальні торбинки для зберігання їжі. Вони виготовлені так, щоб приносити максимальну користь у процесі вживання та транспортування їжі.

Лапа – корисний і зручний аксесуар

Такий аксесуар як лапа для утримання гарячого пакету ЇDLO розрахований на всі випадки дорожнього життя. Він не тільки вбереже пальці від опіків, обіймаючи гарячий пакетик, а й дозволить зігріти руку на холоді. Коли потрібно тримати пакунок з готовою стравою, яка вже настоялась в окропі, його розігріта поверхня через таку рукавичку просто не відчуватиметься. Якщо їжа заварюватиметься взимку, то без додаткового захисту ззовні вона буде дуже швидко охолоджуватись. А завдяки термо-кишені її температура буде триматись набагато довше. На холоді через таке пристосування можна навіть просто гріти руки тим теплом, яке виділяє розпарена страва. А ще під час приймання їжі можна буде насолоджуватись цікавою бесідою, не боячись, що ЇDLO при цьому буде вихолоджуватись.

Лапа для гарячих пакетів ЇDLO виготовлена з термостійкого неопрену. Тому рукавичка з цього високоякісного матеріалу дозволяє зберігати температуру страви на третину довше, ніж без неї. Її конструкція продумана так, що в ній можна розмістити пакунок зі стравою для зберігання протягом запарювання, просто поставивши на горизонтальну поверхню чи підвісивши за спеціальні петельки. Потім можна вставити руку в бічну кишеньку лапи, щоб комфортно тримати пакет з гарячою стравою ЇDLO. А «відбиток» ведмежої лапи на рукавичці є своєрідним символом її якості й витривалості, що підтверджено чисельними тестуваннями.

Торба для страв від компанії ЇDLO

Транспортування їжі в поході чи поїздці – справа непроста. Тому фахівці компанії ЇDLO взялись за розробку оптимального варіанту ємкості для пакунків зі стравами свого бренду чи будь-яких інших харчів. В результаті споживачам була запропонована проста і водночас крута торба ЇDLO для страв. Її конструкція та матеріали мають досконалі характеристики:

  • Надлегка вага, завдяки якій не збільшується маса вантажу, необхідного в поході чи поїздці;
  • Прозорий матеріал, який дозволяє знайти потрібний пакунок з їжею ще до розкривання торби;
  • Місткий об’єм, що дозволяє наповнити торбину не менше ніж 20 пакунками різних страв та напоїв;
  • Наявність бічних кишеньок для спецій та ніші на донці, в яку можна складати використані пакетики.

Як замовити аксесуари від ЇDLO

Якщо ви хочете купити супер торбу ЇDLO чи лапу для тримання гарячого пакету, вам потрібно всього лише заповнити просту форму на сторінці інтернет-магазину та здійснити оплату. Через 2-3 дні ви отримаєте замовлений товар на Новій Пошті чи на домашню адресу, вказану в заявці. Компанія оцінить вашу передбачливість і оплатить доставку товару у разі замовлення вами продукції ЇDLO на весь похід, тобто на суму, яка перевищуватиме 600 гривень. Вам сподобається якість страв та аксесуарів даного бренду. Також нашим покупцям завжди до вподоби розцінки на нашу продукцію, таку як рукавиця чи торба для страв ЇDLO. Ціна на будь-який товар найкращої якості в нашому інтернет-магазині нижча, ніж в конкурентів чи вартість сублімованої їжі. Саме тому з ЇDLO завжди смачно, зручно і вигідно.

Сортування:
Відображення:
Вгору