22-23 квітня поблизу міста Сан-Джіміньяно (Італія) відбувся 14-й Чемпіонат Європи з рогейну. Наша команда - це Сандул Дмитро та Шелепюк Наталія, відправилась на дані змагання. На передодні самого чемпіонату нам вдалося відвідати одне з найчарівніших міст в світі - Венецію.

Перед довготривалою екскурсією звісно треба було добре підкріпитись. Тут нам в нагоді і став газовий пальник і два пакетики ЇDLO. Цікаво було смакувати локшину по-флотськи, коли неподалік від тебе пропливають кораблі. Та ще цікавіше смакував український борщик на італійській землі.

Набравшись сил ми вирушили блукати венеціанськими вуличками-лабіринтами, пізнаючи дух цього неймовірно міста. Звісно відвідали всіяну туристами площу Сан-Марко, перейшли через Гранд-канал по мосту Ріальто та відвідали кілька соборів і місцевий ринок. Наступного дня ми виїхали на тренування. Ознайомлення з місцевістю і картою проходило біля фортеці Монтеріджоні.

Самі ж змагання стартували на центральній площі міста Сан-Джіміньяно, яке входить до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це місто сотень веж, хоча зараз їх тільки 14, проте колись їх було більше 70. Отож, стартували ми в 12:00 і на все про все нам дали одну добу. Тобто ми повинні були фінішувати не пізніше 12:00 наступного дня. На карті було більше 70 контрольних пунктів, кожен з яких був оцінений в певну кількість балів. Наше завдання було набрати за 24 години якомога більше балів.

Що можна сказати про місцевість - я її назвав "Тосканські Карпати". Невеличкі відносно рівня моря пагорби (близько 600м), проте з дуже крутими схилами. Тоскана славиться своїми виноградниками, і дійсно побігали ми ними чимало. Неменше було і оливкових садів. Вночі, коли прийшов час підзарядитись, хорошим додатком до енергетичних напоїв були батончики ЇDLO. Дистанція запам'яталась непрохідними лісо-джунглями, порослими ожиностінами струмками і звісно хуторами-музеями. Так, наприклад, біжучи на один з пунктів ми пробігли церкву ХІІ століття. 

Після 23 годин 37 хвилин і близько 120 кілометрів ми успішно фінішували. Слід відмітити, що представництво України на цьому Чемпіонаті було значним. У всіх класах і групах, де брали участь наші команди, завжди були наші спортсмени серед кращих. В неофіційному медальному заліку Україна зайняла перше місце. 

По дорозі додому, втомлені, але щасливі, ми відвідали ще одне з найкрасивіших міст Європи - Будапешт. На пішохідну екскурсію не було часу й сил, тому ми надали перевагу автобусному туру по ранковому місту. Хочеться ще раз подякувати компанії ЇDLO, продукція якої не дала нам вмерти з голоду і прибавляла сили та надавала енергії під час цієї супермадрівки.