Продукти ЇDLO вшановані головною нагородою в індустрії туристичного спорядження, яку можна порівняти з «Оскаром» у кінематографі!

За ISPO Award змагаються найбільші туристичні виробники світу. В одному списку з нами цю винагороду цього року здобули такі бренди як: The North Face, Mammut, Patagonia, Adidas, Helly Hansen, Oakley, Jack Wolfskin.


Повний список переможців можна переглянути на сайті конкурсу.

Кожен продукт-претендент оцінювався експертним жюрі за 9-ма критеріями, найважливішими з яких були інноваційність, якість і функціональність.

Комісія аналізувала попередньо подані заявки, і відбирало найбільш релевантні продукти до шорт-листа, опісля тестувало відібрані зразки продукції кандидатів. Пізніше, як буде опублікований офіційний огляд продукту від ISPO, ми обов'язково поділимось інформацією про те, які саме наші продукти, і за які якості вибороли нагороду.

Журі складається з 2 груп:

Перші – це професіонали галузі: Мартіна Венгенмейр, редакторка Lage ISPO.com, Енді Спів, професор спортивної журналістики та цифровізації в спорті, ветеран сноубордингу, Регіна Хенкель, експертка з текстилю та журналістка.

Другі – це спортсмени-ентузіасти з Клубу співавторів ISPO, які кожного разу відбираються заново. Цього разу до них увійшли: Анна Сімковікс, орієнтувальниця і спортсменка національної збірної Австрії, Харальд Ангерер, журналіст, блогер і фахівець у галузі трейлбігу та скі-альпінізму, і Домінік Расп, мультиспортсмен і викладач спортивних наук у Технічному університеті. Мюнхенський університет.Нагадаємо, що одним з минулорічних переможців ISPO Award 2022 був український трисезонний спальник Turbat Ultar. Все більше українських брендів підкорюють туристичний світ.

Довідка: ІSPO – найбільша світова щорічна виставка outdoor-брендів, що проходить у Мюнхені. На ній виробники одягу, взуття та спорядження презентують свої найбільш інноваційні, технологічні та подекуди революційні розробки, понад 1600 експонатів! Щорічно біля 40 000 відвідувачів, з 50 країн світу, відвідують цю виставку. ISPO Award відбувається щорічно у межах виставки ISPO.

Довідка: ІSPO – найбільша світова щорічна виставка outdoor-брендів, що проходить у Мюнхені. На ній виробники одягу, взуття та спорядження презентують свої найбільш інноваційні, технологічні та подекуди революційні розробки, понад 1600 експонатів! Щорічно біля 40 000 відвідувачів, з 50 країн світу, відвідують цю виставку. ISPO Award відбувається щорічно у межах виставки ISPOДовідка: ІSPO – найбільша світова щорічна виставка outdoor-брендів, що проходить у Мюнхені. На ній виробники одягу, взуття та спорядження презентують свої найбільш інноваційні, технологічні та подекуди революційні розробки, понад 1600 експонатів! Щорічно біля 40 000 відвідувачів, з 50 країн світу, відвідують цю виставку. ISPO Award відбувається щорічно у межах виставки ISPO