Як купити ЇDLO? Це дуже просто - ви обираєте бажані продукти ЇDLO з асортименту на сайті, зазначаєте ваші контактні дані, найближче відділення Нової пошти, сплачуєте банківською карткою на сайті і ми миттю відправляємо ЇDLO вам. Для зручності можна зареєструвати власний акаунт на сайті і в подальшому проходити цю процедуру ще простіше. Нижче трохи деталей про процес оплати та доставки.

ОПЛАТА
Покупка відбувається за допомогою онлайн-оплати картою MasterCard/Visa. Після підтвердження замовлення Ви будете переадресовані на захищену платіжну сторінку, де необхідно ввести дані банківської картки. Після успішної оплати ви отримаєте електронний чек (іноді потрапляє в спам, тому перевіряйте). Інформація, зазначена в чеку, містить всі дані про проведену платіжну транзакцію. Наш сайт підключений до системи безпечних електронних платежів LiqPay. Система реалізована з використанням сучасного стандарту безпеки 3D-Secure, який забезпечує максимальний захист Ваших платежів у Інтернеті.

ДОСТАВКА
Доставка продуктів ЇDLO відбуається з понеділка по п'ятницю за допомогою транспортної компанії "Нова Пошта" тільки по території України за виключенням тимчасово окупованих територій на зазначене вами відділення. При роздрібних замовленнях на 1700 гривень и вище доставка відбувається за рахунок ЇDLO. При сумі замовлення нижче 1700 гривень оплата послуг транспортної компанії "Нова Пошта" здійснюється одержувачем при отриманні вантажу. Після відправлення товару ми повідомляємо Вам номер вантажної декларації (приходить автоматично у вигляді смс на вказаний при замовленні номер), за яким Ви зможете отримати Ваше замовлення. Зазвичай термін доставки становить 1-2 робочих дні з моменту оплати замовлення. Відправлення замовлень здійснюються з міста Чернівці, при оплаті до 15.00 відправка відбувається в той самий день.