Якось сидячи на безлюдному острові Міша і Сіріжа замислились над питанням повноцінного харчування під час походів. Затяті мандрівники, вони постійно стикалися з цією проблемою. Так народилася ідея...


ЇDLO було засновано у 2016 році з метою виготовлення натурального, смачного та зручного туристичного харчування. На початку своєї діяльності для виготовлення страв було обрано технологію інфрачервоної сушки. Компанія першою в Україні почала фасувати сушені страви в пакети типу дой-пак, завдяки чому можна запарювати та вживати страву прямо з пакету без використання додаткового посуду. На даний спосіб фасування та запарювання було отримано патент.

Протягом 2017 року в лінійці продуктів з'явилися натуральні енергетичні батончики OMNOM, які одразу стали хітом. Вони органічно доповнили асортимент страв ЇDLO. Завдяки ефективному продакт-девелопменту, маркетингу та розвиненій дистрибуції ЇDLO фактично сформувало категорію туристичного харчування в Україні. 

Вже на початку 2018 року ЇDLO впровадило новий спеціально розроблений сучасний реторт-пакет, що мав значно кращі захисні функції. Це в сукупності з використанням поглиначів кисню дозволило збільшити термін придатності страв ЇDLO до 2 років, що ще більше зміцнило лідерство на українському ринку туристичного харчування. До асортименту додані нові страви, а також нова категорія ексклюзивних аксесуарів: торба, диспенсер для спецій, лапа.

2019 рік став по-справжньому інноваційним для компанії - переїзд в нове велике приміщення, збільшення потужності власного виробництва в 4 рази, встановлення нової напівавтоматичної фасувальної лінії. Але головне - ЇDLO вперше серед українських виробників туристичного харчування почало на власному обладнанні впроваджувати сублімацію - більш досконалий процес видалення вологи з продукту. В асортименті з'явилися як 100% сублімовані страви (омлет з овочами та зеленню, кутя святкова), так і комбіновані страви, що містять сублімовані та сушені компоненті (борщ з яловичиною та квасолею, суп з креветками, кус-кус марокканський з яловичиною).

Попри всі негаразди в країні і світі високосний 2020 не дав шансів сповільнитися. На виробництві було запроваджено систему контролю безпечності харчових продуктів ISO 22000 / НААСР. Інтегровано сучасну в2в-платформу для зручної роботи з дилерами. Продукти ЇDLO було обрано таким, що найкраще відповідають суворим вимогам українських полярників. Тож ЇDLO не тільки дісталося Антарктиди, але і надійно підтримує українців на антарктичній станції Академік Вернадський. Компанія запустила екологічну програму “Не залишай слідів” по обміну 10 будь яких використаних пакетів від туристичної їжі на 1 новий, до якої долучилися більше 400 людей, що сдали більше 7500 використаних пакетів.