Як і кожний справжній стартап ми починали з гаража. Проте сьогодні ЇDLО – це сучасне виробництво в м. Чернівці (Україна), на якому працює більше 20 працівників.  На виробництві запроваджено систему контролю безпечності харчових продуктів ISO 22000 / НААСР.  Це складні й трохи страшні слова, головна суть яких – всі процеси побудовано згідно найвищих стандартів, тож покупці можуть не хвилюватися про якість, адже контроль безпечності відбувається від сировини до продукту потрапляння на полиці магазину.

Постачальники сировини проходять ретельний відбір на відповідність нормам і високим смаковим якостям. Ми також вибірково проводимо незалежні лабораторні дослідження сировини на регулярній основі. Власна кухня - справжній R&D центр, де розробляються нові рецепти та готуються всі компоненти і страви ЇDLO. 

ЇDLO виготовлено зі 100% натуральних компонентів та не містить жодних барвників і консервантів. Тривалий термін зберігання досягається виключно низьким ступенем вмісту вологи після сублімації,  яка є основою нашої магії. Завдяки цьому процесу після відновлення сублімований продукт зберігається тривалий час без консервантів та зберігає всі смакові і поживні властивості. Це високотехнологічний, тривалий і енергоємний процес, що суттєво впливає на кінцеву вартість продукту. Тому в своїй рецептурі ЇDLO використовує мікс сублімації і інфрачервоної сушки для оптимізації ціни, зберігаючи смакові властивості страв.

Лінійка сублімаційних машин різної потужності в комплексі з лінією автоматичного фасування та резервними джерелами живлення гарантують, що незалежно від зовнішніх факторів ЇDLO бездоганної якості у необхідній кількості потрапить до своїх поціновувачів.