Нік: Kasy

Місто проживання: Запоріжжя

Хобі: велотуризм, фотографія, пішохідний туризм

Чим заробляє на життя: продаю велосипеди :)

Досягнення: майстер спорту України по спортивному туризму. Велопохід 6 категорії складності по Казахстану

Вподобання в харчуванні: смачне і корисне :)

Сторінки в мережі: блог

Пригадай свій перший похід? 
Мій перший справжній похід відбувся навесні 2007 року. Це був Крим. Ми пішки пройшли від Ангарського перевалу до Судака. Вся їжа була з собою, і якщо чесно її було замало. Пам'ятаю місцями дуже хотілося їсти, але розкладка була мінімальною. Хоча тягли з собою важезні консерви, не сушені овочі і т.д. Пам'ятаю для полегшення у нас була соя :) Додавали її в супи, замість м'яса. 

Твоя нинішня система харчування в подорожах? 
Зараз беру у мандри тільки сушені страви. Сушено мясо, овочі, фрукти. Більшу частину їжі заготовлюю самостійно. Готую у мандрівці на мультіпаливному пальнику або на інтегрованій кухні.


Лайфхак про харчування для початківців?
Відкрили для себе сушену рибу. Раніше для походів заготовлювали її самі, але одного разу спробували кинути звичайну тріску, яку можна купити в будь-якому кіоску з пивом. Вийшла непогана уха. Тепер постійно беремо тріску для юшки. 

Найсмачніша/найдивніша страва, яку готував в походних умовах?
Якось раз спускалися з гірського перевалу в Грузії. Майже тиждень ми не бачили цивілізацію. Коло дороги побачили оброблену тушу барана. Під'їхали до неї, тут відразу з'явилося два Грузіна, які нам за якусь смішною ціною продали ногу. Ми без зволікання покрутили педалі в пошуках місця ночівля в передчутті смачної вечері. Але погода внесла свої корективи, як тільки почали ставити табір, почалась сильна злива, яка тривала до ранку. Цю ногу довелося нарізати і готувати прямо в наметі. В результаті вийшов досить непоганий плов.

Найвіддаленіше чи найбільш незвичайне місце, де їв ЇDLO?
Греція, пелопоннеський півострів.

 


Юрій Касьянов рекомендує